O nás

Veronika Ptáčková

Veronika Ptáčková je nejen vynikající sólistkou, ale i vyhledávanou komorní hráčkou, která má přirozený cit a empatii nejen pro své pěvecké kolegy, ale také pro instrumentalisty. Vyniká velkou technickou precizností a dokonale vystihne záměr skladatele svou interpretací. Díky své schopnosti improvizovat jí nedělá problém nastudovat také jazzová díla nebo populární skladby. Pro tyto kvality je ceněnou a vyhledávanou hráčkou i na populární scéně a vystupuje doma i v zahraničí.

 

Koncertuje a spolupracuje s předními pěvci Státní opery v Praze, například s paní Simonou Procházkovou nebo Andreou Kalivodovou aj., příležitostně vystupuje v komponovaných večerech s recitátorem Alfredem Stejčkem. Na populární scéně koncertovala například se známým zpěvákem Bohušem Matušem, Jiřím Kornem či zpěvačkou Hedvikou Tůmovou a nebo se smíšeným pěveckým sborem Lucky Voice Band. Doprovází také sborová tělesa, například dětský pěvecký sbor českého rozhlasu a natáčí pro český rozhlas. Vyučuje na Jihočeských klavírních kurzech v Blatné a pravidelně koncertuje se sopranistkou Bronislavou Smržovou, se kterou také založila pěvecké kurzy a festival „Zpívající Kouřim“.

 

Působí také jako skladatelka a aranžérka. Je autorkou originálních sborových úprav pro projekt „Sborovna rádia Classic Praha“ a věnuje se i autorské hudbě ve vlastním projektu s názvem „Angelic Piano Music“, v němž nedávno vydala CD.

 

Je zastupovanou autorkou organizace OSA a Integram.

 

Anna Würtherlová

V červnu roku 2012 absolvovala pianistka Anna Würtherlová na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka v Praze. Hned po svém absolventském koncertě zjistila, že aby dosáhla pocitu životní spokojenosti, potřebuje založit svou vlastní kapelu a založila jazz-crossover kapelu Anna W Quintet. Hraje převážně jazzovou hudbu, pravidelně vystupuje a je ceněná pro své improvizační dovednosti a vlastní jazzovou tvorbu. Spolupracuje s Tereza Staňková & band a dále se podílí na tvorbě andělské hudby s názvem Angelic Piano Music.

 

Poselství andělů:

Jedinečné spojení Veroniky a Anny je možné díky záměru a čistotě Anniny duše. A díky našemu vedení, které je propojené s vibracemi a energiemi Veroniky. Pouto těchto dvou duší je tak krásné a láskyplné a je možné i proto, že Anička není neznámou duší pro Veroniku. Obě se znají už z minulých životů a nyní se opět jejich cesty setkaly nejen na úrovni ryzího přátelství, ale i v energiích léčivé hudby, kterou s námi společně tvoří. Je pro nás velký zážitek u toho být a máme opravdu radost, jak silná je hudba, která vzniká a ještě vznikne. Velmi Vás milujeme a děkujeme, že pomáháte svým bližním a všem duším.

 

Stanislava Marešová

Odjakživa jsem milovala knížky. Byla jsem častou návštěvnicí dětské knihovny. Stránky s příběhy mě lákaly tak, že jsem plna nedočkavosti začala číst už cestou z knihovny, za chůze. Kolikrát jsem dočítala knížku při baterce pod peřinou, když mi maminka nakázala zhasnout, protože už bylo moc pozdě. Vlastně jsem tehdy chtěla být taky knihovnicí, jít na knihovnickou školu. Ale pak mě život zavál jinam a na svůj tehdejší dětský sen jsem zapomněla. Vystudovala jsem gymnázium, pak na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK obor tělesná výchova – český jazyk a přes 30 let učila a dělala výchovnou poradkyni. Jenže jak to tak bývá, tomu, co má být, neutečeme. Dneska opravdu vedle učení jako knihovnice na částečný úvazek pracuji. A jsem mezi knihami spokojená. Jako bych se vrátila domů.

Stále vášnivě čtu, a taky začínám psát. Proč to dělám? Vím, že mi psaní pomohlo najít sebe sama a získat ztracenou sebedůvěru a sebeúctu. A taky naplnit mé poslání, můj úkol tady na Zemi. Jsem vypravěčkou příběhů. A možná jimi pomůžu i jiným.

Moje další láska, zpívání, mě svedla dohromady s Veronikou Ptáčkovou. Při práci na jednom „andělském“ hudebním projektu s naším sborem Lucky Voice Band se nám otevřel nový svět - komunikace a spolupráce s anděly. Nádherná Veroničina hudba vznikající díky andělům ve mně vyvolává obrazy a příběhy, které vyjadřuji slovy. Jindy zase moje texty dobarví a umocní její nádherný klavír.

A protože nám naše tvorba pomohla nalézt samy sebe, chtěly bychom umožnit i jiným, aby prostřednictvím naší hudby a mluveného slova v sobě znovu objevili lásku, vnitřní sílu či klid. A třeba někomu pomůže i uvědomit si, kým vlastně je. Věříme, že léčivé vibrace hudby a slova mohou přispět k uzdravení těla i duše a k naplnění životního poslání nás všech.

 

Poselství andělů:

Hudba je úzce spojená se slovem, a tak i v této úžasné andělské hudbě dochází k vzájemnému spojení. Díky andělskému vedení Veronika tvoří hudbu k andělským textům a básním Stáni Marešové, která je přijímá od andělů a naopak. Vesmír a andělé vždy určují, na jaké téma. Vždy je neznámé do posledního okamžiku a zvoleno jako to nejvhodnější pro okruh posluchačů, kteří v daný den přišli. Stáňa Marešová také přibližuje posluchačům nejrůznější příběhy lidí, kteří mají za sebou těžké životní zkoušky ve formě závažné nemoci či postižení a jejího uzdravení … Píše o tom ve svých knihách a článcích a čerpá z množství rozhovorů, které dělala se zajímavými osobnostmi duchovního života.

„Skrze text a vibrace tvého hlasu máš velký dar a dáváš možnost otevřít se k léčení duším, které nejsou zcela připravené přijmout léčivé informace jen hudbou, ale je třeba, aby byly léčeny a dostaly tuto možnost a byly tak láskyplně zahaleny do uzdravujících vibrací lásky a poselství skrze tvůj hlas a vjemy.“

 

Zuzana Seibertová

Zuzana Seibertová vystudovala operní zpěv na plzeňské konzervatoři a záhy na to v roce 2009 nastoupila bakalářské studium na Vysoké škole múzických umění v Bratislavě. V roce 2014 dokončila magisterské studium na Akademii múzických umění v Praze.

V této době vede Zuzana Seibertová seniorský sbor Elpida pod záštitou neziskové organizace Elpida o.p.s. Sbor spolupracuje s rockovou kapelou Pleas the Trees, s DJ Bonusem, písničkářem Janem Burianem nebo Sárou Vondráškovou alias Never Sol. Rockové babičky vydaly CD a na jejich kontě naleznete i několik klipů, včetně koncertního turné po ČR a velkých hudebních festivalech jako např. Colors of Ostrava, United Islands Praha, Rock for People a další. Jako sopranistka působí v pěveckém kvartetu Bohemia voice.